SONIA THE BEST 4 EVER

~ BIEN VENIDO EN ESTO FORUMO DEDICADO A TODOS CHICOS DE EL MUNDO ! AQUI ES TODO QUE TE ENTERESA Y ACHI VAS A TENER PARTE DE NUEVAS INFORMARTION DE LA BANDA, ACTORES O CANTARES CUAL TE GUSTA ~

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Membrii formatiei RBD au petrecut Craciunul alaturi de familie

In jos 
AutorMesaj
SONIA THE BEST
Admin

Data de înscriere : 28/12/2008
Varsta : 22
Localizare : Satu Mare

MesajSubiect: Membrii formatiei RBD au petrecut Craciunul alaturi de familie   Sam Ian 10, 2009 1:50 pm

Membrii formatiei RBD au profitat de aceasta minivacanta de Craciun, iar apoi ei au incepeput din nou turneele prin diferite tari ale lumii. Alfonso Herrera a marturisit ca abia a asteptat aceste zile pentru a fi din nou cu famila. Christian Chavaz si-a dedicat timpul familiei: "Am petrecut Craciunul alaturi de familie, am mers la Tamaulipas unde ne petrecem, de obicei, sarbatorile." Maite Perroni si-a petrecut un timp cu familia dar si cu iubitul ei, ea a marturisit "Am avut cateva zile libere asa ca mi-am petrecut o mare parte a timpului alaturi de familia mea pentru ca ei mi-au lipsit foarte mult". trebuie sa ne odihnim pentru ca in ianuarie 2007 vom merge in Europa dar si pe continentul asiatic. </FONT>
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://sonia-rock-star.forumz.ro

Membrii formatiei RBD au petrecut Craciunul alaturi de familie
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SONIA THE BEST 4 EVER :: Prima categorie :: R3B3LD3-
Mergi direct la: