SONIA THE BEST 4 EVER

~ BIEN VENIDO EN ESTO FORUMO DEDICADO A TODOS CHICOS DE EL MUNDO ! AQUI ES TODO QUE TE ENTERESA Y ACHI VAS A TENER PARTE DE NUEVAS INFORMARTION DE LA BANDA, ACTORES O CANTARES CUAL TE GUSTA ~

AcasaAcasa  CalendarCalendar  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  GrupuriGrupuri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Distribuiţi | 

Britney Spirs

In jos 
AutorMesaj
SONIA THE BEST
Admin

Data de înscriere : 28/12/2008
Varsta : 22
Localizare : Satu Mare

MesajSubiect: Britney Spirs   Dum Dec 28, 2008 8:37 pm

Nu stiu cum s-a intamplat,dar videoclipul lui Britney a fost gasit pe Youtube in varianta full.Initial programat pentru data de 5 decembrie,a fost "scapat" pe net si acum poate fi vizionat de catre voi toti in premiera(cu toate ca pe siteul personal al lui Britney se spune ca nu e varianta finala)."Circus" e o melodie mult mai interesanta ca "Womanizer" din punctul meu de vedere si pun pariu ca va fi iar number 1.Voi ce parere aveti?

Update,6 decembrie 2008,videoul este la calitate foarte buna si in varianta finala.

Britney a inceput anul foarte prost si se parea ca nimic nu o mai poate aduce la linia de plutire,dar ea a demonstrat ca lucrurile nu stau deloc asa si a revenit la VMA 2008 intr-o conditie fizica de invidiat,a scos melodia "Womanizer" care a ajuns number 1 aproape peste tot,chiar si in Romania,a pozat pentru mai multe reviste celebre inclusiv Rolling Stones si a filmat de asemenea si un vdeoclip pentru al doilea single"Circus" de pe albumul omonim ce va fi lansat oficial pe 2 decembrie 2008.

Am gasit cateva melodii de pe mult asteptatul album "Circus",ce va fi lansat pe 2 decembrie 2008:"Kill the lights","Candy from strangers","If you seek Amy","All that she wants","Circus".Imi place foarte ,foarte mult "If you seek Amy"(preferata mea) si "Circus"(via divercitycafe.ro),apoi coverul dupa Ace of Base la "All that she wants" e destul de interesant,"Candy from strangers" seamana cu "Break the ice" de pe "Blackout",iar "Kill the lights" are un ritm foarte dansant.In concluzie,albumul va fi super si va aparea si in Romania pe 15 decembrie.Don't forget to buy it!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://sonia-rock-star.forumz.ro

Britney Spirs
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
SONIA THE BEST 4 EVER :: Prima categorie :: MUZICA ~ FAVORITA-
Mergi direct la: